E-shop v novém

 

 

Vážení zákazníci, 1.5. 2018 se e-shop překlopil na nové řešení

 

a má to svoje výhody :

  • hlavní kategorie pro zboží mají více podkategorií, pro jednodušší orientaci v produktech

  • nově lze vybírat formát a zpracování fotografie v podstatě na dvě kliknutí

  • u fotografií je možnost filtrování dle roku nebo měsíce pořízení (časem bude filtr i podle místa)

  • facebook messenger chat pro rychlou komunikaci s obchodem, ať už máte dotazy nebo připomínky. Chat je dostupný v celém e-shopu v pravém dolním rohu stránek a lze minimalizovat jen na ikonu. Pro komunikaci je třeba abyste byli přihlášeni k vašemu facebook účtu.

 

ale bohužel to není ani bez chyb a problémů...

  • momentálně nejsou funkční platby prostřednictvím platební brány, čekám na připojení

  • ještě není přiřazen SSL certifikát a stránky se tak zobrazují jako nezabezpečené

 

   Jsou chyby v popiscích u fotografií popis vs. klíčová slova, ale i u produktů, kde je to spíše grafického tj. nevzhledného rázu, některé jsou vlivem "lidského faktoru", bylo to náročnější než jsem čekala a další chybky jsem už sama náhodně našla u produktů, které jsem nahrávala hromadně (a že to byly obří tabulky) a možná se to "ztratilo v překladu" nebo to opět byla moje chyba v podkladech :-)

   

   Samozřejmě budu průběžně opravovat, a budu jen ráda, když mi dáte vědět, v případě, že na něco narazíte, možností je hned několik:

  • přes dotaz - ikonku najdete na každém produktu vpravo nad řádkou s popisem, je třeba zadat váš e-mail

  • přes již zmíněný facebook messenger chat všude na stránkách v pravém dolním rohu

  • klasicky mailem

 

   Doufám, že vás to hned nevyděsí a neodradí v prohlížení a nakupování, převod dat byl pro mě sice bolestný, nicméně to bylo nezbytné, právě proto, abych vám - zákazníkům mohla nabídnout veškerý komfort, na který jste běžně zvyklí.

 

   A pro toho kdo neutekl a četl až do konce tu mám nachystanou slevu, zadejte v košíku do pole slevový kupón květen18 a získáte 10% slevu na všechno zboží. Sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a kupón lze využít při nákupu nad 300 Kč.  

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací najdete tady.