BUG ART

Bug Art je malá britská společnost, která obchoduje více než 25 let a je mezinárodně uznávaná jako vydavatelství kvalitních uměleckých pohlednic. Všechny naše karty jsou uvnitř složené a prázdné (bez zprávy).

Tento web poskytuje zákazníkům možnost prohlížet a nakupovat naše karty online za účelem dodání do více než 20 zemí. Podrobnosti o poštovném najdete v části „Poštovné a doručení“. Všechny ceny jsou uvedeny v britských librách (£).

Během několika posledních let Bug Art licencoval své obrázky pro použití na dárkovém zboží několika společnostem po celém světě. Tyto dárkové produkty nejsou přímo k dispozici na našich webových stránkách Bug Art. Následující dvě společnosti jsou našimi největšími držiteli licence a prodávají pouze obchodním dodavatelům:

EastWest (UK) - Dárkové zboží a papírnictví - www.eastwest.co.uk
Kiub (Francie) - Dárkové zboží a papírnictví - www.kiub-edition.com
Náš příběh

Jane Crowther, původně z Yorku (UK), zakladatelka a umělecka Bug Art, vystudovala Illustration Ba (Hons) na Kingston Polytechnic (nyní Kingston University).

Na začátku 90. let, Jane se sídlem v severním Londýně, navrhla malou řadu pohlednic, aby doplnila svůj skromný příjem jako umělkyně, zpočátku je prodávala na řemeslných veletrzích vedle svých velkých multimediálních obrazů. Karty se začaly prodávat opravdu dobře a Jane učinila obchodní rozhodnutí soustředit se na její návrhy karet. Bug Art se narodil.

90
175190175

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem