BUG ART

Bug Art je malá britská společnost, která obchoduje více než 25 let a je mezinárodně uznávaná jako vydavatelství kvalitních uměleckých pohlednic. Všechny naše karty jsou uvnitř složené a prázdné (bez zprávy).

Tento web poskytuje zákazníkům možnost prohlížet a nakupovat naše karty online za účelem dodání do více než 20 zemí. Podrobnosti o poštovném najdete v části „Poštovné a doručení“. Všechny ceny jsou uvedeny v britských librách (£).

Během několika posledních let Bug Art licencoval své obrázky pro použití na dárkovém zboží několika společnostem po celém světě. Tyto dárkové produkty nejsou přímo k dispozici na našich webových stránkách Bug Art. Následující dvě společnosti jsou našimi největšími držiteli licence a prodávají pouze obchodním dodavatelům:

EastWest (UK) - Dárkové zboží a papírnictví - www.eastwest.co.uk
Kiub (Francie) - Dárkové zboží a papírnictví - www.kiub-edition.com
Náš příběh

Jane Crowther, původně z Yorku (UK), zakladatelka a umělecka Bug Art, vystudovala Illustration Ba (Hons) na Kingston Polytechnic (nyní Kingston University).

Na začátku 90. let, Jane se sídlem v severním Londýně, navrhla malou řadu pohlednic, aby doplnila svůj skromný příjem jako umělkyně, zpočátku je prodávala na řemeslných veletrzích vedle svých velkých multimediálních obrazů. Karty se začaly prodávat opravdu dobře a Jane učinila obchodní rozhodnutí soustředit se na její návrhy karet. Bug Art se narodil.

Žádné produkty od výrobce BUG ART nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací najdete tady.